Seminar

syscom-lc-004

Gjennom våre faglige arrangementer tar vi for oss teknologiene på en måte som er relatert til din hverdag. Vi viser deg hvordan Syscom med sin fagekspertise kan hjelpe deg og din virksomhet i praksis!

Velkommen til våre seminarer hvor teorien blir til praksis!

Ny robust SaaS Servicedesk

HEAT Service Management som SaaS er robust, svært fleksibel, bygget på ITIL og 100% webbasert. Mange forretningsprosesser blir derfor levert "out-of-the-box".

For påmelding, velg dato i høyrefeltet.

Incident & problem WORKSHOP 1 dag

Eventdato:
04/06 09:00
Varighet:
6 timer
Frist:
01/06
Individuell pris:
4 500 KR

Mest mulig tilgjengelighet for dine brukere/kunder og best mulig ressursutnyttelse ved gode Incident- og Problemprosesser.

Unngå begrepsforvirring og gjør et tydelig skille på disse prosessene - få fokus på å fjerne problemer og repeterende feil en gang for alle. 

Change & Configuration Management WORKSHOP 1 dag

Eventdato:
06/06 09:00
Varighet:
6 timer
Frist:
01/06
Individuell pris:
4 500 KR

Reduser risiko ved å ha kontroll på endringene som strømmer på i høyere takt enn før.

I vår workshop får du vite det du trenger for å begynne med Change og Conguration Management på et riktig nivå.
Med minst mulig byråkrati og mest mulig verdi.

SelfService WORKSHOP 1 dag

Eventdato:
12/06 09:00
Varighet:
6 timer
Frist:
07/06
Individuell pris:
4 500 KR

Ta et langt steg i riktig retning av bedre kundeservice, mer effektiv ServiceDesk og lavere kostnader med Selvbetjening.

Vår heldags workshop gjør deg i stand til å sette i gang med de mest sentrale aktivitetene i selvbetjening: